Труакар - розкриваємо таємниці

  • Труакар - розкриваємо таємниці

Труакар - розкриваємо таємниці найзагадковішого предмета жіночого гардеробу - від слова «труакар» віє Францією, її грацією і романтикою... Але якщо заглибитися в переклад - все набагато банальніше: труакар (trois-quart) мовою Бальзака і Рабле означає «три чверті», і цим словом називають трапецієподібне пальто зі скороченим рукавом.

У моду він увійшов у 30-і роки і казали даний фасон любила сама Коко Шанель, але знайти підтвердження цим чутками так і не вдалося. Твідовий жакет їй приніс славу у більшої половини Парижу. Набагато вірогіднішим є те, що даний фасон відомого пальто придумав Крістіан Діор, бо в той час як раз був пік популярності легендарного французького модельєра.

Ця модель найкраще відповідає стилю «леді-лайк».

Дану модель неймовірно любила Джекі Кеннеді, а зараз ікона стилю для багатьох в XXI столітті Герцогиня Кембриджська Кетрін обожнює одягати пальто, сукню і туфлі човники в тон.

Рекомендовані статті


Викинути одяг або полагодити?
443

Викинути одяг або полагодити?

Не поспішайте приймати сквапливих рішень і викидати милу Вашому серцю річ! Читати щё

  • 4
454

Весняні новинки дизайнерського одягу Atelier Tournure Elina Vainberh

"Елегантність - не те, що кидається в очі, а те, що западає в пам'ять."- Весна! Весняні новинки дизайнерського одягу Atelier Tournure Elina Vainberh Читати щё

  • 6