Костюм Твід Шанель

  • Модель: 19001+19002
  • 4 900 грн
  • 4 410 грн
<
>

Лінія одягу Elina Vainberh

Жакет виготовлений з матеріалу Твід Шанель із люрексом. Має приталений силует. Довжина виробу – нижче лінії талії на 5 см. На поличці та спинці знаходяться рельєфні шви, що виходять за пройми виробу, підкреслюють фігуру та надають вишуканості вигинам. Рукав довгий, двошовний. Внизу рукава знаходиться внутрішня шліца з трьома металевими ґудзиками в стилі Шанель. Застібка жакету складається з чотирьох петель прямокутної форми та чотирьох металевих ґудзиків. Виріб на підкладці з поліестеру.

Сукня виготовлена з матеріалу Твід Шанель із люрексом. Має приталений силует. Довжина виробу - до середини стегон. На поличці та спинці знаходяться рельєфні шви, що виходять за пройми виробу, підкреслюють фігуру та надають вишуканості вигинам. По середині спинки знаходиться металева, двостороння застібка-блискавка. Рукав – одношовний, короткий. По круглій горловині сукні нашиті бусини. Бусини та застібка японського виробництва. Виріб на підкладці з поліестеру.

Цей виріб можна придбати у готовому вигляді відповідно до стандартних розмірів, наведених у розмірній сітці. Також можливо виготовлення за індивідуальними параметрами. Довжина виробу корегується на ваш розсуд. Кількість тканини є обмеженою. Ця модель може бути виготовлена із вашої тканини.

Рекомендовані товари

Сукня Твід Шанель
Жакет Твід Шанель
Костюм Твід Шанель